Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana SayfaHaberlerTambu Klavye ile Mercedes A 180 kazanma fırsatı

Tambu Klavye ile Mercedes A 180 kazanma fırsatı

Doğukan tarafından 31 Ocak 2018, Çarşamba günü eklendi.
İndirDost Haber Tambu Klavye ile Mercedes A 180 kazanma fırsatı
Türk Telekom'un yerli dijital klavyesi Tambu'yu kullananlar, Mercedes A 180 kazanma şansı elde ediyor.
Tambu Klavye ile Mercedes A 180 kazanma fırsatı

Türk Telekom'dan, Tambu klavye kullanıcılarına Mercedes A 180 kazanma şansı verildi. Türk Telekom, platform özellikli yerli dijital klavye uygulaması Tambu'ya olan ilgisi son zamanlarda üzerine olan düşkünlüğü ile çok daha dikkat çekici bir hal almaya başladı. Kısa zamanda büyük ilgi gören ve dünyanın her yerinden, herhangi bir operatör müşterisi tarafından kullanılabilen Tambu, eğlenceli ve akıllı bir Türkçe klavye kullanmak isteyenlerin favorisi durumuna geldi.

Tambu'yu indiren milyonlarca kişiden biri, Türk Telekom'dan Mercedes A 180 kazanma şansına sahip oluyor. İnce belli bardaktaki çaydan, nazar boncuğuna kadar kültürümüze ait pek çok çıkartmanın yanı sıra, terlik atan anne gibi günlük hayatımızı yansıtan hareketli çıkartmaların yer aldığı Tambu, bir kullanıcısına araba hediye ediyor. Türk Telekom'dan Mercedes A 180 kazanmak isteyen kullanıcılar, Android veya IOS cihazlarına Türkiye'nin ilk çok fonksiyonlu dijital klavyesi olan Tambu'yu ücretsiz indirerek ve kullanarak, 15 Nisan'a kadar çekilişe katılabilecek.

Tambu - Mercedes A 180 Çekilişi Katılma Şartları
Tambu, çekilişe katılması halinde şanslı bir kullanıcısına Mercedes A 180 kazandıracak. Çekilişe katılmak isteyenler, Android ya da iOS için Türkiye'nin ilk platform özellikli dijital klavyesi Tambu'yu ücretsiz olarak indirip 15 Nisan'a kadar çekiliş başvurusunu yapmaları gerekiyor.

Tambu Klavye uygulaması

İlginizi Çekebilir