Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana SayfaHaberlerGTA serisi ve Rockstar Games oyunları kampanyada

GTA serisi ve Rockstar Games oyunları kampanyada

Doğukan tarafından 31 Ocak 2018, Çarşamba günü eklendi.
İndirDost Haber GTA serisi ve Rockstar Games oyunları kampanyada
Humble Bundle üzerinde yer alan yeni bir kampanya ile 12 farklı Rockstar oyununa 15 dolar ile satılmaya başlandı.
GTA serisi ve Rockstar Games oyunları kampanyada

Oyunseverlerin çok hoşuna gideceğini umduğumuz bu haberimizi büyük bir heyecanla sizlere sunuyoruz. GTA serisi sudan ucuz oldu, artık temiz oyun oynama zamanı geldi. Popüler oyun satın alma platformu Humble Bundle, bugün itibariyle oyuncuların karşısına çok güzel bir sürpriz ile çıktı ve 12 farklı Rockstar Games oyununu 15 dolar gibi bir ücret karşılığında sundu.

Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlar ve büyük indirimlerle sürekli olarak gündemde durmayı başaran ünlü oyun satış ve bağış sitesi, bu kez tüm oyuncular tarafından her zaman çok sevilen Rockstar Games oyunlarındaki kampanya ile geliyor. Tam 12 farklı Rockstar oyununu sadece 15 dolar karşılığında satın alabileceğiniz Humble Bundle'nin bu kampanyasında 1 dolarlık paketler bulunuyor.

12 farklı Rockstar Games oyunu kampanyası detayları!
Kampanya 1
1 dolar karşılığında; Manhunt, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto III ve Max Payne olmak üzere dört farklı oyuna sahip oluyorsunuz.

Kampanya 2
9.5 dolar karşılığında; kampanya 1 oyunlarına ilave olarak Bully: Scholarship Edition, Grand Theft Auto: San An dreas, L.A. Noire, ve Max Payne 2 oyunlarına sahip oluyorsunuz.

Kampanya 3
15 dolar ve üzeri bağış yaptığınızda; Kampanya 1 ve 2'ye ilave olarak L.A. Noire's DLC, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City ve Max Payne 3‘e sahip oluyorsunuz.

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız buradaki linki inceleyebilirsiniz. 12 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanyadan yararlanarak uzun soluklu bir oyun dönemi geçirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir