Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Ana SayfaHaberlerE-devlet soyağacı sorgulama (Alt-Üst Soy bilgisi öğrenme)

E-devlet soyağacı sorgulama (Alt-Üst Soy bilgisi öğrenme)

Doğukan tarafından 08 Şubat 2018, Perşembe günü eklendi.
İndirDost Haber E-devlet soyağacı sorgulama (Alt-Üst Soy bilgisi öğrenme)
E-Devlet'in yeni uygulaması Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama hizmete açıldı.
E-devlet soyağacı sorgulama (Alt-Üst Soy bilgisi öğrenme)

e-devlet Soyağacı sorgulama hizmeti, bugün hizmete açıldı. Sistem kullanıcılara 1800'lü yıllara kadar soy ağacı sorgulama imkanı sunuyor.

E- Devlet'e giriş yaparak Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama kısmından sorgulama yaparak 1800'lü yıllara kadar soy ağacınızı öğrenebilirsiniz. E- Devlet soy ağacı sorgulama ile ilgili tüm detaylar. Yoğunluk nedeniyle oldukça ağır ilerleyen sistem durma noktasına geldi. Bir çok vatandaş soyağacı sorgulama işlemi yapamadan sistem çöktü.

e-devlet kapısı üzerinden soyağacınızı nasıl çıkaracaksınız? İşte soyağacı sorgulamak için yapmanız gerekenler. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü başlığa altında Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama bölümü kullanıma açıldı.

E-DEVLET SOYAĞACI SORGULAMA NASIL YAPILIR?
Soyağacını öğrenmek isteyenlerin, e-devlet sitesindeki Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bölümü altında yer alan Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama ekranını açması gerekiyor. Buradaki ekrandan Alt Üst Soy Listesi açılabiliyor. Bu ekrandan ayrıca belge görüntülenmesi de sağlanabiliyor. Soyağacı sorgulamak için e-devlet üzerinden Alt-Üst Soy bilgisi Sorgulama'yı seçmeniz gerekiyor.

Soyağacını öğrenmek isteyenlerin, e-devlet sitesindeki Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bölümü altında yer alan Alt-Üst Soy Bilgisi Sorgulama ekranını açması gerekiyor.

SOYAĞACINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

1800`lü yıllara kadar üst soy bilgilerini kontrol edebileceğiniz sistem büyük ilgi görmesinden dolayı hizmet sayfasında aşırı yoğunluk yaşanıyor. Yaşanan yoğunluk nedeniyle bir kaç gün sistem kilitlenebilir.

İlginizi Çekebilir