Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
İndirDostMobil UygulamalarAndroid › Axess Mobil

Axess Mobil

Hemen İndir
Android 4.4 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.1.1
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri
Üretici
Akbank
Editör Puanı:
Editör:
Eylül
İndirDost Mobil Uygulamalar
Axess Mobil
Eylül
Son güncelleme: 12 Şubat 2018, Pazartesi

Android ve iOS İçin Axess Kart Mobil Uygulaması

Axess Mobil ile hem modunuza göre takılın hem Akbank kartlarınızla ilgili her şeyi kolayca takip edin.

Axess Mobil, Akbank Axess, Wings ve Neo kart sahibi kullanıcılara özel olarak hazırlanmış olan o anki modunuza göre sizlere teklifler sunan ve sizlere para harcama zevki yaşatmak için hazırlanmış bir mobil uygulama.

Akbank kartlarınızla ilgili her şeyi kolayca takip edin. Türkiye'nin modunuza göre kampanya sunan uygulaması Axess Mobil, App Store ve Google Play Store‘da yayınlandı. AxessMobil ile müşteriye özel kampanyaların keşfi, takibi ve kredi kartı yönetimini tek bir uygulama içerisinde yer alıyor. Axess, Wings ve Neo'nun fırsatlar dünyası içerisinde o anda ilginizi en çok çekecek olan kampanyaları tahmin ediyor ve bu fırsatlardan öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlıyor. Üstelik bu teklifleri sizin harcama alışkanlıklarınıza göre sabah, öğlen ve akşam saatlerinde güncelleyerek size 7 gün 24 saat yaşayan bir uygulama olarak hizmet veriyor.

Akbank kartlarının yönetimi, ödemeler, ekstre ve harcamaların takibi de yine uygulamala içinden yapılabiliyor. Tek bir tıkla kredi kartı ekstrenizi ödeyebilir, kartlarınızla hangi sektörlerden daha çok alışveriş yaptığınızı takip edebilir, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi bile yapabilirsiniz. Markete gittiğinizde ya da kahvenizi alırken temassız POS cihazı olan tüm iş yerlerinde cep telefonunuz ile mobil ödeme yapabilir, hızlı ve güvenli ödeme kolaylığını yaşayabilirsiniz. Tabii hatırlatmakta fayda var, mobil ödeme teknolojisi şu an yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlarda geçerli.

Axess Mobil - Ekran Görüntüleri
Axess Mobil
Axess Mobil
Axess Mobil
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..